velikost písma: A +/ A/ A -

Téma: Vánoční dekorace pro šikovné ruce

Autorka Hana Rašínová připravila pro rubriku hobby několik krásných a jednoduchých návodů na vánoční dekorace. Vyzkoušejte je, zvládne je opravdu každý, a když do práce zapojíte vnoučata, strávíte společně nezapomenutelné chvíle. Navíc, téměř všechny nápady lze využít jako skvělý tip na vánoční dárek.

Články v tématu:

Barvy do zimní zahrady

Barvy do zimní zahrady

V době, kdy zima ještě pevně drží vládu nad zemí, poskytují květy dřínu, vilínu nebo kaliny první pastvu očím i včelám. Květy vilínu Dřín… více »

Jak pěstovat vánoční hvězdu

Jak pěstovat vánoční hvězdu

Vánoční hvězda (Euphorbia pulcherrima) je rostlina z čeledi pryšcovitých a pochází z Mexika. Ve své domovině vytváří rozlehlé keřovité porosty. Zdobí… více »

Svítící domečky

Svítící domečky

Vánoce se neobejdou bez svící a různých svícínků na malé čajové svíčičky, které dotvářejí tu kouzelnou neopakovatelnou příjemnou atmosféru klidu a… více »

Vypěstujte si jmelí sami

Vypěstujte si jmelí sami

Vlastnoručně vypěstované jmelí vám udělá velkou radost a má určitě i daleko větší moc. Zelené nebo zlaté větévky jmelí jsou tradičním symbolem… více »

Betlémské hvězdy

Betlémské hvězdy

Květináče s hvězdami jsou jednoduchou a velmi efektní vánoční dekorací na chatu nebo chalupu. Vzhledem k přírodním materiálům, ze kterých jsou… více »

Andělíčci jako vánoční dekorace

Andělíčci jako vánoční dekorace

Figurka andělíčka je tradičně spojována s adventním časem a s Vánoci, má nám přinést dobré zprávy, případně vyslyšet naše toužebná přání. Vyrobte si… více »

1