velikost písma: A +/ A/ A -

Taneční kavárna Žijemenaplno.cz: fotoreportáž

Autor: Redakce ŽijemeNaplno.cz | komentářů: 0

Přinášíme vám obrazovou reportáž z první Taneční kavárny Žijemenaplno.cz, která se uskutečnila v kavárně Pavilon ve čtvrtek 14. 10. Vaší účastí jsme byli potěšeni - sešlo se nás bezmála 70 a všichni jsme si večer naplno užili . Ať už jste se aktivně účastnili, nebo rozmýšlíte, zda přijdete příště - prohlédněte si fotky - stálo to za to.Taneční parket byl kromě krátkých přestávek stále plný.Skvěle se bavila i moderátorka večera Hanka Švejnohová a dj Petr Vich.Majitelka studia Snella Ing. Helena Kubartová losovala výherce hipoxiterapeutického ošetření v hodnotě 2750 Kč.Došlo i na hada, ptáčka a další "klasiku".Dj večera Petr Vich hrál celý večer písně, po kterých naše srdce toužila. Děkujeme za skvělý výběr písní i vtipné glosy!Tanec je ideální příležitostí k seznámení, čehož přítomní směle využívali.Tančilo se samostatně i v páru.Nejlepší taneční pár večera předváděl kreace pro potěchu oka všech zúčastněných.Ženy byly sice v převaze, ale přišli i muži a náležitě si to užívali.Nejvíce statickou skupinkou večera byli autoři a autorky portálu Žijemenaplno.cz.V kavárně Pavilon bylo ten večer plno.Moderátorka večera Hana Švejnohová vítá účastnice a účastníky večera.Takhle vypadala kavárna Pavilon, když vrcholily přípravy.

Jak se vám Taneční kavárna Žijemenaplno.cz líbila? Napište nám svoje náměty, nápady a připomínky na e-mail [email protected], do diskuzního fóra nebo pod článek. Pořádáme večery pro vás a proto nás zajímá váš názor! 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.