velikost písma: A +/ A/ A -

Proč je sexy prádlo pro muže přitažlivé

Autor: Kateřina Hollá | komentářů: 10

Příjemné spodní prádlo zakryje partie, které už nejsou podle našich představ, a zvýrazní ty, které jsou krásné. Muž nepátrá po tělesných nedostatcích, ale soustředí se na přednosti. Umocněte vzrušení vás obou – pořiďte si rafinované prádlo a dejte průchod svojí ženskosti.

Pro ženu je velmi důležité, jak se při sexu cítí a jak vnímá vlastní tělo. Pocit studu jí nedovolí, aby se při milování uvolnila a sex si užila. Jestliže se žena nemůže uvolnit, pak nedosáhne orgasmu. Málokterou ženu vzrušuje pohled na sebe samu v erotickém prádle. Vzrušující je spíše představa, že se líbí muži, že je pro něj sexy, že po ní muž touží, že chce právě ji a nikoho jiného. V krásném spodním prádle se žena může cítit sexy a přitažlivě bez ohledu na věk. Prádlo může být spíše než nestoudně odhalující příjemně zakrývající „nedostatky“, může být v barvě, která zeštíhluje, zjemňuje a upravuje tělesné partie.

Rafinované prádlo umocňuje sexuální prožitek
Muži jsou, co se sexu týče, vizuální a taktilní bytosti. Když muž vidí ženu v sexy prádle, vytváří si velmi silné stimulující představy. Ženská cudnost muže vzrušuje daleko více než explicitní nahota. Sexy prádélko odhaluje ženino tajemství pomalu (a některá ani odhalit nemusí). Mužovo vzrušení ještě více stoupá, jestliže se může dotýkat příjemného materiálu. Žena se chce zejména líbit, chce, aby po ní muž zatoužil. Pro muže je to jako rozbalování vánočního dárku. Pomalé odhalování je vzrušující a zábavnou předehrou. Krásné prádlo může poskytnout smyslnou stimulaci, která zlepší sexuální prožitek. Jestliže si žena obleče sexy prádlo, dává tím muži jednoznačně najevo, že je tu jen pro něho, že všechny každodenní starosti je možné odložit a soustředit se pouze na sebe a erotický prožitek.

Pamatujte si: Muž bude milovat, ať si vyberete jakékoli prádlo, nejdůležitější je, abyste měla vy sama pocit, že jste krásná, odhalená tak akorát, že je možné vás odhalit ještě trochu víc a vy se stále cítíte dobře.

Trocha historie
Půvabné ženské tělo bylo vždy cílem módy a z historie je vidět, že bylo zahalováno (a odhalováno) mnoha různými způsoby. Různé části ženského těla byly v průběhu času zvýrazňované, zakrývané, zmenšované i zvětšované podle aktuálního módního trendu. I spodní prádlo má svůj původ v daleké historii, ale moderní svět začal prádlo měnit teprve nedávno, koncem devatenáctého a počátkem dvacátého století. Podle evolučních biologů ze všeho, co je na ženě krásné a co během evoluce nezaznamenalo žádnou změnu, je poměr pasu a boků. Desetiletá dívka se postavou příliš neliší od čtyřicetileté ženy. Pak se však náhle změní její poměr obvodu pasu k obvodům hrudníku a boků (vitální statistika) – rapidně se sníží poměr obvodu pasu vůči obvodům hrudníku a boků. Kolem třicítky se tento poměr vrací do původního stavu, prsa ztrácejí pevnost a v pase se ukládá tuk. Vitální statistika byla až na několik výjimek vždy rysem, který ženská móda stavěla na první místo. Živůtky, šněrovačky, korzety, krinolíny a kosticové výstuže, to vše mělo opticky ztenčit pas oproti bokům a zvýraznit poprsí. Dnes plní stejnou službu podprsenky, prsní implantáty, ramenní vycpávky a pevně stažené opasky.

Jaké zvolit prádlo?
Správná podprsenka musí padnout tak, aby ji žena v podstatě necítila. Nové materiály, zdravotně nezávadné a neuvěřitelně pružné dokážou zázraky. Třeba bezešvé prádlo, nebo maličkost (průhledná ramínka) svedou trik, že prádlo vypadá „neviditelně“. Neméně důležitý je současný trend vrstvení, kdy prádlo, které má něco zakrýt, může překrývat erotický kousek, který může naopak některé partie spíše zdůraznit. Prádlo je možné vybírat podle typu postavy a příležitosti. Jiné prádlo zvolíme pod šaty na večírek, kdy má siluetu těla dotvořit do krásných šatů takzvané funkční prádlo, které však odhalené nemusí být úplně sexy, a jiné na romantický večer ve dvou. K zahalení je možné použít krásné šifónové župánky, tuniky s podprsenkou či hedvábné košilky.

Důležitý není jen tvar a materiál, ale také barva
Každá barva na nás i okolí nějak působí a má svůj psychologický význam. Jistě nelze paušalizovat, ale obecně lze říci, že například černá působí rafinovaně, tajemně, je spojována s elegancí, autoritou a silou. Žena, která obléká černé spodní prádlo, působí inteligentně, sebevědomě, dokáže si hrát s mužskou touhou, protože velice dobře ví, že touze je třeba dát prostor. O některých barvách se nemusíme ani příliš rozepisovat, stačí adjektiva, která jejich význam odhalují v běžné řeči, například romantická růžová, nevinná bílá, hravá pastelová, ale také vášnivá rudá. Červená barva obecně je se sexualitou nejvíce spojována. Je dráždivá, provokující, vzrušující, ale pozor – pro člověka, který sám sebe vnímá jako slabého, může červená představovat ohrožení. Dávno už odzvonilo názoru, že nejlepší je pouze bílé a černé prádlo. Tělové je nanejvýš univerzální a základní výbavu doplňuje prádlo šité přesně „na míru" našim aktivitám.

Náš tip: Nákup prádla je v současné době daleko jednodušší, protože nabídka internetových obchodů je téměř neomezená, rozhlížet se můžete i v zahraničí. Objevíte tam značky, které na našem trhu nenajdete. Navíc je prádlo často levnější než v kamenném obchodě. Zboží můžete bez problémů během 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Kam dál?
Sexualita žen ve zralém věku
Sex a bolest 1.díl

Je pro vás důležité prádlo, které má žena na sobě? Podněcuje ve vás sexy prádlo erotickou touhu? Zvyšuje podle vás hezké spodní prádlo ženino sebevědomí? Cítíte se v hezkém prádle lépe? Kolik jste ochotni za sexy prádlo utatit? Kupujete partnerce erotické prádlo? Zapojte se do diskuze pod článkem!
 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.