velikost písma: A +/ A/ A -

Nestyďte se navštívit „večer pro nezadané!“

Autor: Michaela Poštulková | komentářů: 1

Je to trochu extrémní sport, trochu nezávazná legrace a rozhodně zajímavá možnost, jak poznat nové lidi. Na různých večerech či pobytech pro nezadané vám nikdo nezaručí velkou lásku ani žhavý románek, ale rozhodně si odnesete zážitky, kterými budete své známé ještě dlouho bavit. Zásadní otázkou je vlastně jen to, jestli na ně máte odvahu…

Rychloseznamka – pár minut a dost
Prostředí příjemné kavárny, ale dosti nepřirozená rotace zdejších hostů. Při tzv. rychloseznamkách máte možnost během několika minut poznat až desítky lidí. Postupujete od stolečku ke stolečku a každého účastníka musíte zaujmout jen během několika málo minut – pak přichází další. Celý večer je obvykle organizovaný a na jeho konci probíhá vyhodnocení vámi vyplněných údajů (kdo se vám líbil, kdo ne). Vše je anonymní a případný další kontakt je jen na vás

S čím počítat při rychoseznamování a jak se zařídit
1. Zásadní roli hraje vizuální dojem a slovní projev.
2. Nápadníci a nápadnice budou z různého sociálního prostředí.
3. Zalíbíte se někomu, kdo se nezalíbí vám – nestyďte se ho odmítnout.
4. Zalíbí se vám někdo, komu se nezalíbíte vy – nic si z toho nedělejte (nejspíš za to nestál, když nepozná kvalitu).
5. Užijte si celý večer, ačkoliv vám zpočátku může připadat „trapný“ či nedůstojný. Spousta zajímavých lidí sem chodí jen ze zvědavosti a pro nový zážitek.
6. Zapomeňte na hollywoodský scénář, ve kterém se krasavec a krasavice shodnou, že jsou tu omylem, a ruku v ruce odcházejí na osobní schůzku zvěstující počátek nehynoucí lásky. Je vám někdo sympatický? Řekněte mu to!
7. Vezměte s sebou spikleneckého kamaráda či kamarádku – ale jen ty nezadané, pravidla jsou pravidla.

www.rychloseznamka.cz
Akce pobíhají v Praze a Brně, jeden večer stojí cca 500 Kč a lze se přihlásit i na tematický bowlingový večer.
www.severni-morava.cz
Speed dating na Severní Moravě.
www.seznamka-ctyrlistek.cz
Seznámení v kavárnách v Olomouci, Kroměříži a Brně.

Vícedenní pobyty jsou větší adrenalin
Vícedenní tematické pobyty pro nezadané v sobě kloubí relax dovolené a adrenalin seznamování. „Tábory pro dospělé“ vás ale v ničem neomezují, navíc na nich zcela jistě potkáte osoby s podobnými zájmy – můžete si totiž vybrat z různých témat.

S čím počítat při vícedenních setkáních
1. Osobní kontakt s ostatními vám pomůže najít nové kamarády a kamarádky.
2. Nikdy ze sebe nedělejte někoho, kým nejste, a nechte ostatní, ať vás překvapí.
3. Můžete jezdit opakovaně s oblíbenou partou.
4. Společná aktivita vás více sblíží, někdy i s lidmi, kteří vám nebudou zprvu sympatičtí.

www.bezpartnera.cz
V březnu se pořádá lyžařský víkend v Krkonoších, připravuje se i dubnové pálení čarodějnic, turistický a cyklistický víkend, letní kempy a pobyty s dětmi na horách. Víkendové lyžování za 1890 Kč.

www.seznamka-harmonie.cz
Seznamka pořádá i speciální pobyty pro věkovou skupinu 50 +. Aktuálně se připravuje Májové grilování na Znojemsku s výukou country (2690 Kč) či podzimní pobyt v Moravském krasu s návštěvou krasu a rybí farmy (2280 Kč).

www.seznameni-aktivne.cz
Agentura pořádá speed dating i seznamovací pobyty. Na březen a duben jsou připraveny relaxační víkendy v Beskydech (1990 Kč).

Kde ještě hledat?
www.randevakci.cz
www.snadnerande.cz
www.randebowling.cz

Účastnili byste se někdy takového večera? Myslíte si, že je možné najít tímto způsobem partnera pro dlouhodobý vztah? Diskutujte s námi.
 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.