velikost písma: A +/ A/ A -

Sexuální koučing v divadle?

Autor: Redakce ŽijemeNaplno.cz | komentářů: 0

Jste zamilovaní, ale nechce se vám na Petřín? Jste už dávno „odmilovaní“ a hledáte novou vzpruhu? Zajímá vás téma láska a sex a chcete se jen tak pobavit? Běžte do divadla. První jarní den se U Hasičů reprízuje představení „Slečna Abigail“, což je spíše hromadný sexuální koučing, než klasická divadelní hra.


foto: iStock

Představení rozebírá vše, na co potají (a možná ani ne) myslí většina lidí na jaře – na lásku, sex, manželství, svádění a vše z oblasti mezilidských vztahů. Slečnu Abigail bude zajímat vše, s čím se na ni obrátíte. Přijďte si pro radu a dostanete prostor podělit se o své zkušenosti.

Americkou dámu jménem Abigail ztvární Jitka Asterová, kterou znáte nejen z televize a divadla, ale možná také díky její erotické poradně na rádiu Frekvence 1. Abigail po smrti manžela napadlo naučit svět vše, co se týká vztahů mezi mužem a ženou. Na svém turné zavítá i do země, odkud pochází její rodina, do České republiky. České ženy nyní mohou v divadle probrat svoje zkušenosti a otázky se skutečnou odbornicí.

Čtěte také: Chci zřídit masturbační domov důchodců

Slečně Abigail je k dispozici asistent Pepa, kterého hraje Lukáš Pavlásek. Ten o své roli říká: „V tomhle představení jsem se vyloženě vyřádil. Je v něm plno improvizací, několik žárlivých scén, choulostivé milostné odhalení. Celkově je to představení krásné a sladké. Slečna přijela z Ameriky a nerozumí všem českým reáliím. Proto jí pomáhám s adaptací na naše prostředí a podmínky. Například jí poradím velmi praktickou věc – jak z langusty udělat špekáček.“

Slečna Abigail je skutečnou sexuální poradkyní. Jak na ni zapůsobily české páry při prvním pobytu zde u nás? „České ženy i muži se tedy velmi nevhodně oblékají. Zdá se mi také, že český milostný život má značné nedostatky, totiž že se lidé málo ´sbližují´. Poradím jim, jak na to. Mám pro české publikum například ohromný recept na dokonalou depilaci. Pochází z knihy Eveline Peckové Jak si získat mladého chlapce a co s ním potom dělat. Čerpám i z dalších knih ze své knihovny, třeba z tenké publikace Dorothy Dixové Jak manžela najít, opečovávat ho, eventuelně vypůjčit a vrátit zpátky do rodiny. Prozradím vám tři zaručené patentované techniky flirtování a mnoho dalšího,“ říká Jitka Asterová.

Čtěte také: Kouzlo špinavé mluvy

Představení v režii Lucie Poláčkové je adaptací knihy Abigail Grotkeové Rady slečny Abigail k randění, sbližování se a manželství. Hra je s velkým úspěchem uváděna již druhým rokem na Broadwayi v New Yorku a nabízí laskavé ohlédnutí za zajímavým vývojem namlouvacích zvyklostí.

Pokud už máte jiný program a do divadla se nechystáte, užijte si i tak začátek jara!

Kam dál?
Perlová, zlatá a diamantová svatba – jak ji oslavit?
Femme fatale: věčný fenomén osudové ženy
Když žena balí muže
Milenec na objednávku: Felace ano, líbání ne!
Tajemná erekce

Chodíte do divadla? Dejte tip ostatním čtenářům! Napište nám na facebook.
 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.