velikost písma: A +/ A/ A -

Zaujalo nás: Tlakoměr, který rozumí každému srdci

Autor: Komerční prezentace | komentářů: 0

Výrobce zdravotnických potřeb HARTMANN-RICO uvádí na trh novou generaci osvědčeného pažního tlakoměru Tensoval duo control. Tento digitální tlakoměr využívá jako jediný přístroj na českém trhu pro měření krevního tlaku dvě metody měření, a to poslechovou a tzv. oscilometrickou. Díky technologii dvou nezávislých senzorů naměří přístroj krevní tlak spolehlivě i osobám s nepravidelným srdečním rytmem.Nový Tensoval duo control měří tlak v domácích podmínkách stejně přesně jako rtuťový tlakoměr v ordinaci praktického lékaře, obsluha tlakoměru je však intuitivní a velmi jednoduchá. Speciálně tvarovaná manžeta s technologií Comfort Air se nafoukne bez nepříjemného tlaku a škrcení paže. Novinkou je provedení manžety ve třech velikostech dle obvodu paže. Velikost S je určena pro děti a ženy s úzkou paží s obvodem 17 – 22 cm, velikost M je pro obvod paže 22 – 32 cm a velikost L pro obvod 32 – 43 cm. Tvar manžety je uzpůsoben tak, že zaručuje správnou polohu manžety při měření a nemůže tak docházet ke zkresleným výsledkům naměřených hodnot.

Výsledky měření jsou na velkém, směrem k uživateli nakloněném displeji velmi dobře čitelné i pro osoby se slabším zrakem, velká tlačítka pro ovládání paměti jsou díky upravenému povrchu snadno hmatatelná, stejně jako tlačítko START/STOP umístěné uprostřed přístroje. Nepřeslechnutelný je rovněž akustický signál upozorňující na konec měření.Tlakoměr mohou využívat dvě osoby, přičemž si každý uživatel může na přístroj pro lepší přehlednost a zapamatování paměťového tlačítka zapsat své jméno. Velkokapacitní paměť pojme až 2 x 60 naměřených hodnot (každému uživateli se tedy má tedy zobrazí historie 60 měření). K dispozici je i tzv. režim návštěvy – výsledky naměřené v tomto modu nemají žádný vliv na historii měření obou běžných uživatelů tlakoměru Tensoval duo control. Kapacita baterií umožňuje až 1.400 měření.

Doporučená maloobchodní cena tlakoměru Tensoval duo control: 1.990 korun

Více na www.tensoval.cz
 
 

Diskuze

Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaný(á) uživatel(ka), nezapomeňte se prosím přihlásit.

Dočtěte se více

Příbuzná témata: Praktické tipy